Yurtdışı

Avusturya

MutluMasallar

Resmi instagram sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

Mutlu Masallar olarak yalnızca ülkemizdeki değil, yurt dışındaki gelin hanımlarında düşlerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Bugüne kadar Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere gibi ülkelerin yanı sıra Avusturya, Belçika, Danimarka, İsviçre ve İsveç gibi ülkelere de satış gerçekleştirdik.

Avusturya’da özellikle nüfusun yoğun olarak yaşadığı Viyana (Vieanna) ve Salzburg eyaletlerinden sipariş aldık; almaya da devam ediyoruz. Bu eyaletlerde yaşayan gelin hanımların en çok tercih etmiş olduğu ürünler ise:

  • Söz nişan masası seti
  • Nikah şekeri ve hediyelikler
  • Duvar ve masa süslemeleri
  • Ahşap ve pleksi masa isimlikleri
  • Damat kahvesi fincanı setleri

Türkiye’nin tüm illerinden olduğu gibi Avusturya‘dan da sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürüne ait görseli bizlerle paylaşıp, üzerinde yapılmasını istediğiniz değişikliği belirtmeniz yeterli. Ardından Western union’la yapacağınız ödeme sonrası siparişiniz onaylanıp üretime alınacaktır. Ürünleriniz uçak kargo ile gönderilmektedir.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Her zaman kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara satmayı hedeliyoruz. Biliyoruz ki evlilik süreci masraflı ve yorucu bir dönem. Bu dönemde mutluluk kadar stres de fazla oluyor. Bu nedenle elimizden gelen desteği sizlere sunuyoruz.

Avusturya’da özellikle söz nişan organizasyonu, kız isteme, mevlid, baby shower, nikah, düğün, kına gecesi gibi organizasyonlar için sipariş veriliyor. Tüm ürünleri tek bir noktadan bulabilme imkanı Mutlu Masallar’da!

İletişim için tıklayınız

One thought on “Avusturya

  • Bengu Ceyhan

    Vieannadan siparis verdim. kisa surede geldi.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir