Blog

Epoksi Yüzük Tepsisi ve Damat Fincanı

Son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında epoksi ikili setler geliyor. Yüzük tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setlere kısa sipariş verip kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi epoksi setlerde size özel olarak hazırlanmaktadır.

Söz nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setlerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri sipariş anında belirtmenizi rica ederiz. Sipariş oluşturmak için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp Mesaj hattımız üzerinden bizimle paylaşmanız yeterli. Akabinde yapacağınız ödeme sonrası siparişiniz işleme alınır ve en kısa sürede sizlere ulaştırılmak üzere alıcı ödemeli kargoyla gönderimi yapılır.

Türkiye’nin tüm şehirlerinden olduğu gibi yurt dışından da epoksi söz nişan tepsisi ve damat fincanı siparişi verebilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan ürünleriniz en kısa sürede yüzey veya uçak kargo ile sizlere ulaştırılır. Mutlu Masallar olarak bugüne kadar yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, Belçika, İsviçre, İngiltere gibi ülkelere gönderim yaptık. Tüm modellerimizi görmek için instagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

İletişim için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir