Evde Nişan Organizasyonu

Evlilik kararı alan çiftlerin düzenlemesi gereken bir diğer organizasyon nişan törenidir. Nişan töreni son zamanlarda sıklıkla evde ve ya konseptin gelin adayı tarafından belirlenebileceği mekanlar oldu. Bunun sebebi hem ekonomik hem de hazır konspetlerden faydalanmak yerine benzersiz tasarımlar oluşturabilme imkanı.

Nişan organizasyonu sırasında davetlilere ikramlarını sunmak için şık bir sunum masası hazırlanır. Bu sunum masası üzerinde jardinyer, vazo, şamdan, mumluk, pastalık gibi ürünlere yer verilir.

Nişan Masası Süsleme

Organizasyonunuz için hazırlayacağınız sunum masası için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek tek bulmaz zor ve zahmetli. Bunun farkında olan Mutlu Masallar sizler için özenle hazırladığı nişan masası seti ürünleriyle, tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilme imkanı sunuyor.

Nişan masası süslemeleri için ihtiyacınız olan tüm ürünleri incelemek için Söz Nişan Masası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nişan Tepsisi

Çiftlerin aşklarını ve ömür boyu sürecek birlikteliklerini sembolize eden alyansların taşınacağı yüzük tepsisi modelleri size özel olarak tasarlanmaktadır. Beğenmiş olduğunuz model üzerinde arzu ettiğiniz değişiklikler yapılabilmektedir.

Tüm nişan tepsisi modellerini incelemek için Söz Nişan Tepsisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Masa İsimlikleri

Sunum masası üzerinde gelin ve damat isimlerine yer vermek isteyen çiftlere özel olarak hazırlanan isimlik modellerimiz ahşap, gold, gümüş ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Tüm isimlik modellerimizi incelemek için Pleksi İsimlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Duvar Süslemeleri

Hazırlayacağınız sunum masası arkasında yer verebileceğiniz duvar süslemerinden olan duvar panosu (arka fon) ürünleri size özel olarak hazırlanmaktadır.

Tüm duvar süslemesi için ihtiyacınız olan ürünleri incelemek için Duvar Panosu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nişan Hediyelikleri

Sizleri yalnız bırakmayan davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden özgün tasarımlara sahip nişan hediyeliği ürünleri size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünler üzerinde değişim yapılabilmektedir.

Tüm nişan hediyeliği modellerini görmek için Hediyelik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nişan Çikolatası

En güzel gününüzde sizleri yalnız bırakmayarak heyecan ve mutluluğunuza ortak olan davetlilerinize sunabileceğiniz nişan çikolatası ürünü size özel olarak hazırlanmaktadır.

Nişan çikolatası ürünlerini incelemek için Çikolatalar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapı Süslemeleri

Evde ve ya bir mekanda düzenleyeceğiniz nişan töreni sırasında davetlilerinizi hoş bir şekilde karşılamak için size özel bir kapı süsünü tercih edebilirsiniz.

Tüm kapı süslemeleri için Kapı Süsü sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Evde nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünler size özel olarak hazırlanmaktadır. Bilgi almak ve ürünler üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtip, sipariş oluşturmak için Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Yalnızca ülkemizin tüm şehirlerine değil, yurt dışına da siparişleriniz kargolanabilmektadır.

İletişim için tıklayınız
Open chat