Evde Söz Organizasyonu

Evlilik kararı alan çiftleri gelenek ve göreneklerine göre düzenlenen kız isteme, söz ve nişan merasimleri bekliyor. Son yıllarda çiftler kız isteme ve söz törenini bir arada düzenliyor. Bunun sebebi genelde her iki merasimin stresini ayrı ayrı yaşamak yerine tek bir seferde atlatmak. Haksız da sayılmazlar. Çünkü aile büyüklerini -hele ki uzakta yaşıyorlarsa- tekrar tekrar bir araya getirmek güç olabiliyor.

Söz Tepsisi ve Damat Fincanı

Kız isteme töreni sırasında uygulanması gereken adetlerin başında isteme öncesi damat beye tuzlu kahve ikramında bulunmak geçiyor. Kahveye tuz atılması gelin adayının damat adayını istediği anlamına gelirken; damat adayının da yüzünü ekşitmeden kahveyi yudumlaması senin elinden zehir olsa içerim manasını taşımaktadır.

Tuzlu kahve ikramı sırasında gelin adayları kendilerine özgü tasarlanan damat fincanı modellerini tercih ediyor. Bu konuda uzman bir ekibe sahip olan Mutlu Masallar’ın kişiye özel tasarlayabildiği ürünleri incelemek için Damat Fincanı modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Alyansların taşınacağı söz tepsisi modelleri için ise Söz Nişan Tepsisi sayfasını ziyaret ederek onlarca modeli size özel olarak hazırlatabilirsiniz.

Söz Masası Süsleme

Son zamanlarda gelin adayları söz organizasyonunu evde düzenler oldu. Bunun iki nedeni var. Dışarıda düzenleyecekleri bir organizasyon sırasında mekana ait hazır konseptleri beğenmeyip, kendilerine özgü düşlerindeki gibi hazırlık yapmak istemeleri. Diğer nedeni ise ekonomik olarak evde söz organizasyonu yapmanın daha ekonomik oluşu.

Kendi konseptlerini belirlemek isteyen gelin adaylarını ise en çok endişlendiren konu farklı farklı ürünleri nereden bulacaklarını bilmiyor olmaları. Tüm bu problemleri ise oldukça basit.

Mutlu Masallar olarak sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz birbirinden farklı onlarca masa setini temin ederek evde söz masası süsleme için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan temin etmenizi sağlıyoruz.

Yapmanız gereken tek şey Söz Nişan Masası sayfamızı ziyaret ederek, beğenmiş olduğunuz ürünün görselini bizlerle Whatsapp sipariş hattımız üzerinden göndererek sipariş oluşturmak.

Türkiye’nin tüm şehirlerinden olduğu gibi yurt dışından da sipariş oluşturarak düşlerinizdeki ürünlere sahip olabilirsiniz.

Söz Duvar Süslemeleri

Söz töreni sırasında hazırlayacağınız sunum masasının arkasında yer verebileceğiniz duvar süsleme ürünlerini -arka fon veya duvar panosu olarak da bilinir- size özel olarak gümüş, gold, ahşap ve siyah renkte hazırlıyoruz. Ürün üzerinde bulunan süslemeler ise size özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm modelleri incelemek için Duvar Panosu sayfasını inceleyebilirsiniz.

Pleksi İsimlik

Hazırlayacağınız sunum masası üzerinde gelin ve damat isimlerine yer vermek isteyen çiftlerimiz için hazırlamış olduğumuz birbirinden şık masa isimliği ürünlerimizi görmek için Pleksi İsimlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Masa isimliği modellerimiz gold, gümüş, ahşap ve siyah renk seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur.

Söz Hediyelikleri

Evde söz organizasyonu düzenlerken sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz günün anlam ve önemini ifade eden birbirinden şık söz hediyeliklerini verebilirsiniz. Söz hediyeliği ürünlerini incelemek için Hediyelik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Söz Çikolatası

Bu anlamlı törende sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize ikram edebileceğiniz Söz Çikolatası modellerini incelemek için Çikolatalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Söz organizasyonu sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünler size özel olarak düşlerinizdeki gibi hazırlanmaktadır.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Türkiye’nin tüm şehirlerinden olduğu gibi yurt dışından da sipariş oluşturarak düşlerinizdeki ürünlere sahip olabilirsiniz.

İletişim için tıklayınız
Open chat