Hediyelik

Söz, nişan, düğün, nikah, baby shower gibi etkinliklerinizde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel hediyelik modelleri Mutlu Masallar’da!


Sipariş

Sadece hediyelik siparişi vermek istenirse minimum 50 adet sipariş alınabilmektedir. Diğer ürünler ile birlikte hediyelik sipariş verilmek istenirse ürün adeti konusunda çözüm üretilebilir.

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi hediyeliklerimizde kişiye özel olarak üretilmektedir. Görsellerdeki modeller üzerinde yapılması istenen değişiklikleri belirtmek için bizler ile Whatsapp sipariş hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

0530 730 56 97

Whatsapp

Teslimat

Özenle hazırlanan siparişleriniz yine aynı özenle -tüm riskler göz önünde bulundurularak- ambalajlanıyor; Aras Kargo ve Ptt Kargo aracılığı ile Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da kargolanıyor.

Mutlu Masallar olarak hayatınızın en önemli günlerinde sizleri yalnız bırakmayan aile, dost, akraba kısacası tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel söz nişan hediyelikleri modellerini sizler için özenle hazırlıyoruz. Tercih etmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp üzerinden bizimle paylaşarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz. İşte her şey bu kadar basit.

İletişim için tıklayınız
Open chat