Hediyelik

Söz, nişan, düğün, nikah, baby shower gibi etkinliklerinizde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri hediyelik modelleri Mutlu Masallar’da!


Nikah Şekeri

Sadece nikah şekeri siparişi vermek istenirse minimum 50 adet sipariş alınabilmektedir. Diğer ürünler ile birlikte hediyelik sipariş verilmek istenirse ürün adeti konusunda çözüm üretilebilir.

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi nikah şekeri kişiye özel olarak üretilmektedir. Görsellerdeki modeller üzerinde yapılması istenen değişiklikleri belirtmek için bizler ile Whatsapp sipariş hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

0530 730 56 97

Whatsapp

Nikah Şekeri Siparişi

Özenle hazırlanan siparişleriniz yine aynı özenle -tüm riskler göz önünde bulundurularak- ambalajlanıyor; Aras Kargo ve Ptt Kargo aracılığı ile Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da kargolanıyor.

Mutlu Masallar olarak hayatınızın en önemli günlerinde sizleri yalnız bırakmayan aile, dost, akraba kısacası tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel söz nişan hediyelikleri modellerini sizler için özenle hazırlıyoruz. Tercih etmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp üzerinden bizimle paylaşarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz. İşte her şey bu kadar basit.

Nikah Şekeri İnstagram

Tüm ürünlerimiz gibi nikah şekeri modellerini de instagram sayfamızdan yayınlıyoruz. İnternet sitesi güncellemesi instagrama kıyasla biraz daha yavaş güncellenebiliyor. Bu nedenle sosyal medya aracılığı ile daha hızlı bir şekilde yeni modellerimizi görebilirsiniz.

İnstagramdaki nikah şekeri modellerimizi MutluMasallar sayfamızından incelebilirsiniz. Kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Söz Nişan Hediyelikleri

Evliliğe adım adım yaklaşırken söz nişan töreni sizleri yalnız bırakmayanlara sunabileceğiniz hediyelik modelleri Mutlu Masallar’da sizleri bekliyor. Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu yüzden söz nişan hediyelikleri siparişi verirken yazı ve süslemeler hakkında bilgi vermelisiniz.

Kısa sürede hazırlanan hediyelikler adresinize alıcı ödemeli olarak kargo edilir. Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre, İsveç gibi ülkelere kısa sürede ulaştırılır. Hemen söz nişan hediyeliği siparişi vermek için bizimle Whatsapp Mesaj üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Söz nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan her şey Mutlu Masallar’da!

İletişim için tıklayınız