BlogHediyelikler

Kına Gecesi Hediyelikleri

Anadolu oldukça kültürel anlamda oldukça zengin bir coğrafya. Ancak bazı gelenekler var ki etkin köken veya bölge ayırt etmeksizin yerine getiriliyor. Bunların başında kına gecesi geliyor. Bu organizasyon özellikle hanımların eğlencesidir. Kına gecesi organizasyonu sırasında gelin hanım bindallı ile yöresel oyunlarını oynar ardından meşhur “Yüksek yüksek tepelere” türküsü söylenerek ağlatılır. Elbette bu tam manasıyla bir ayrılık değildir. Ancak bir az önce de belirttiğimiz gibi bu bir gelenek.

Bu geleneği yerine getirirken sizleri yalnız bırakmayan davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel kına gecesi hediyelikleri Mutlu Masallar’da sizleri bekliyor. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyelikler adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Yurt dışında kına gecesi

Bir Anadolu geleneği olan kına gecesini yurttaşlarımız bulundukları her yerde yaşatıyor. Özellikle yoğun nüfusun olduğu ülkelerde bu geleneği yaşatmak daha kolay oluyor. Oldukça fazla davetlinin katılımıyla yapılabiliyor. Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, İsveç, Belçika, İsviçre yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı ülkeler. Bu nedendir ki bu ülkelere çok fazla kına gecesi hediyeliği gönderimi yapıyoruz. Siparişler alıcı ödemeli olarak adresinize kadar kargolanmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Diğer hediyelik modellerimizi incemek için Nikah Şekeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim için tıklayınız

2 thoughts on “Kına Gecesi Hediyelikleri

  • Rukiye Sabah

    Teşekkürler

    Yanıtla
  • Vildan-Samet

    Almanyaya kına gecesi için hediyelik siparişi vermiştik. tam vaktinde geldi. saolun

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir