Blog

Mevlid Hediyelikleri

Dini inancımız gereği çeşitli sebeplerle mevlid organizasyonu düzenleriz. Doğum, vefat, hayırlı bir iş, asker uğurlama, sünnet vb pek çok nedenle mevlid okutulur. Bu organizasyonlara katılanları uğurlarken hediyelik olarak sunabileceğiniz pek çok ürünümüz var.

Mevlid hediyelikleri arasında en çok tercih edilenler cep boy Kuran-ı Kerim veya Yasin-i Şerif kitaplarıdır. Her zaman yanında bulundurma imkanı sunan bu kitapları size özel süslüyoruz.

Kuran-ı Kerim Mevlid Hediyeliği

Kuran okumanın, okutmanın ve buna vesile olmanın şüphesiz sevabı yüksektir. Bu nedenle imkanı olanların mevlid hediyeliği, Kuran-ı Kerim oluyor. Minimum sipariş adeti 30’dur. Sipariş vermek için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp Mesaj’dan göndererek sipariş oluşturabilirsiniz.

Yasin-i Şerif Hediyelik

Binbir derde deva, her hayırlı işin öncesinde ve sonrasında okunması ve okutulması gereken Yasin-i Şerif kitabı, mevlid hediyelikleri arasında en çok tercih edilenlerden biri. Yasin kitabı arzu ettiğiniz renklerde süslenmektedir. Minimum sipariş adeti 30’dur. Hediyelik Yasin kitabı siparişi için whatsapp mesaj üzerinden bizimle iletişime geçebilirsibiz.

Yurtdışı Mevlid Hediyelikleri

Mutlu Masallar olarak Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da mevlid hediyeliği siparişlerinizi kargoluyoruz. Siparişleriniz özenle hazırlanıp ambalajlanmaktadır.

Mevlid hediyelikleri siparişleriniz Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İsviçre, Danimarka, Avusturya kısacası tüm ülkelere kargolanmaktadır. Siparişleriniz özenle ambalajlanıp alıcı ödemeli kargolanmaktadır.

İletişim için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir