Pleksi İsimlik

Hazırlayacağınız söz masası ve nişan masası üzerinde yer verebileceğiniz birbirinden güzel masa isimliği modelleri yalnızca Mutlu Masallar’da!


Sipariş

Pleksi isimlik modellerimiz gold, gümüş, ahşap ve siyah renk seçenekleri ile beğenize sunulmaktadır. Konseptinize göre belirleyeceğiniz masa isimliği modellerini tercih edebilirsiniz. Sipariş verirken tercih ettiğiniz modeli ve rengini belirtmenizi önemle rica ederiz. Ürünlerin boyutları farklılık göstermektedir. Bu nedenle sipariş anında tercih ettiğiniz ürünün ebatlarını sorabilirsiniz.

Ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0530 730 56 97

Whatsapp

Teslimat

Size özel olarak pleksi isimlik siparişinizi Türkiye’nin tüm şehirlerine olduğu gibi yurt dışına da alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Sahip olduğumuz empati yeteneği ve alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz sayesinde binlerce gelin adayının tercihi olmayı başardık.

Çünkü sizi anlıyoruz!

Etkinliklerimizi özel olduğuna inandığımız günlerde düzenler; unutulmaz ve keyifli anılar yaşamak isteriz. Şüphesiz bu özel etkinlikler için yapılan hazırlıklar keyifli olduğu kadar streslidir de. Mutlu Masallar olarak bu stresinizi keyife dönüştürüyor. Hayallerinizdeki ahşap ve pleksi masa isimliği modellerini sizler için özenle üretiyor, ambalajlıyor ve kısa sürede kargo firmalarına teslim ediyoruz.

Hiçbir zaman kalitemizden ödün vermeden şık, özgün ve eşsiz tasarımız nedeniyle binlerce kişinin özel etkinliğinde en ön saflarda yerimizi almayı başardık.

Sipariş oluşturmak artık çok kolay! Beğenmiş olduğumuz masa isimliği modeliniz Whatsapp hattımızdan bizimle paylaşarak siparişinizi oluştururak kısa sürede düşlerinizdeki ürüne sahip olabilirsiniz.

İletişim için tıklayınız