Blog

Söz Nişan Hediyelikleri

Evliliğe giden aşamaların başında söz ve nişan törenleri gelmektedir. Bu törenler sırasında sizleri yalnız bırakmayan ve mutluluğunuza şahitlik eden davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel hediyelik modelleri Mutlu Masallar tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Magnetli hediyeliklerden, mumlara, pleksi kalplerden takvim yapraklarına pek çok çeşit sizleri beklemekte. Tüm modellerimizi incelemek için dilerseniz İnstagram sayfamızı ziyaret edebilir, dilerseniz de Hediyelikler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ürün gamımızda yer alan tüm söz nişan hediyeliği ürünleri kişiye özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Ürünlerin üzerinde yer alan süslemeler ve yazılarda değişikliğe gidilebilir. Yapmanız gereken tek şey sipariş verirken bizlere üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri iletmek. Düşlerinizdeki ürüne sahip olmak işte bu kadar kolay!

Merkezimiz İstanbul’da olsa da özenle hazırlamış olduğumuz siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına özenle paketlenip, alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır. Bugüne kadar başta Almanya, Fransa, Hollanda gibi Türkler’in çok yaşadığı ülkeler olmak üzere pek çok ülkeye gönderim yaptık; yapmaya devam ediyoruz.

Siparişinizi hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmak için Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için tıklayınız