Söz Nişan Masası

Söz masası, nişan masası ve diğer özel günlerinizde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer alacak masa setleri Mutlu Masallar’da!


Sipariş

Görselde bulunan setlerimiz hazır olarak satılmaktadır. Setlerimize ekleme veya çıkartma yapılabilir. Gold ve gümüş renk seçeneklerine sahip ürünlerimizden konseptinize göre seçim yapabilirsiniz.

Sipariş oluşturmak ve bilgi almak için bizler ile Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

0530 730 56 97

Whatsapp

Teslimat

Siparişini vermiş olduğunuz masa setleri -tüm riskler göz önünde bulundurularak- itina ile ambalajlandıktan sonra Aras Kargo veya PTT Turpex ile alıcı ödemeli olarak Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına kargolanmaktadır.

Mutlu Masallar olarak kısa sürede bu kadar başarılı olmamızın en büyük sebepleri sahip olduğumuz empati yeteneği ve alanlarında tecrübeli bir ekibe sahip olmamızdır. Son zamanlarda pek çok kişi bu sektöre giriş yaptı fakat bir türlü arzu ettikleri istikrarı yakalayamadı. Bunun nedeni müşteri memnuniyeti anlayışını yakalayamamış ve sipariş veren insanlarla empati kuramayışlarıdır.

Sizin için özel olan bizim için de özeldir!

Özel etkinlikleriniz sırasında hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer vermeniz gereken tüm ürünleri tek bir noktadan temin etme imkanını sunuyor ve sizlere gerekli desteği sunuyoruz.

Sahip olduğumuz %100 müşteri memnuniyeti anlayışı nedeni ile söz nişan masası hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünleri özenle üretiyor, ambajıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim ederek en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Sipariş oluşturmak artık çok kolay! Beğenmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapptan bizimle paylaşarak siparişinizi kısa sürede oluşturup, hayallerinizdeki söz nişan masası süsleme malzemelerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

İletişim için tıklayınız