Söz Nişan Tepsisi

Söz ve nişan töreni sırasında çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini, aşkını ve bağlılığını simgeleyen alyansların taşınacağı söz nişan tepsisi modelleri Mutlu Masallar tarafından size özel olarak, düşlerinizdeki gibi tasarlanmaktadır.

Görsellerde yer alan ürünlerin neredeyse tamamı söz nişan tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setlerdir. İkili set almak konseptinize de katkı sağlayacaktır. Pek çok ürünümüz günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Yani 1 günlük değil, ömürlük ürün almış olursunuz.

0530 730 56 97

Whatsapp

Yüzük Tepsisi ve Damat Fincanı

Düşlerinizdeki söz nişan tepsisi ve damat fincanı ürünlerine sahip olmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Görsellerde bulunan ürünlerimizin tamamı size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtmek ve sipariş oluşturmak için Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüzük tepsisi modelleri artık ikili olarak tasarlanıyor. Günlük kullanıma uygundur. Dolayısıyla yalnızca bir günlük bir ürün olarak değerlendirmemelisiniz.

Tüm modellere resmi instagram sayfamız olan MutluMasallar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve Teslimat

Düşlerinizdeki gibi size özel olarak özenle hazırlanan siparişleriniz yine aynı özenle -yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulundurularak- ambalajlanır ve alıcı ödemeli olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına kargolanır.

Mutlu Masallar olarak kişiye özel tasarımlarımızla kısa sürede binlerce gelinin seçimi olmayı başardık. Şüphesiz bunun en büyük sebebi sahip olduğumuz empati yeteneği. Öyle ki sizin için özel olan bizim için de özel anlayışı ile yola çıkıyoruz. Bizi başarıya götüren bu felsefimiz kısa sürede başarılar elde etmemizi sağladı.

En büyük başarımız sizin mutluluğunuz!

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi söz nişan tepsisi modellerimizi de sizin için özenle tasarlıyor ve ambalajlıyoruz. Ürünlerin üzerinde yer alan süslemelerin tamamı size özel olarak, isteklerinize göre hazırlanmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturarak düşlerinizdeki ürüne en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Hemen siparişinizi oluşturmak için Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sahip olduğumuz ürün gamımız ve tecrübemiz sayesinde en kısa sürede söz nişan tepsisi siparişlerinizi hazırlıyor ve özenle paketleyerek anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim ediyoruz.

İletişim için tıklayınız